0 - 25   26 - 50   51 - 75   76 - 100  
0 - 25   26 - 50   51 - 75   76 - 100  

Teroristé

Největšími teroristy planety byli po Hitlerovi představitelé jaderných velmocí.

Děsili lidstvo svými úvahami o 3.světové válce a byli ochotni zničit zemi kvůli jakési nezřetelné skvrně na porouchaném monitoru či jiné zámince. A to i několikrát za rok. Nebyli schopni a ochotni chovat se jako slušní sousedé, pod heslem: „Já mám větší zahradu, ty zase lepší auto, ale kvůli tomu si přece nerozbijeme hlavu.“

V tomto vynikali hlavně Američané.

V médiích se neustále objevovaly články typu: „Pět minut scházelo do jaderné katastrofy.“ Jako kdyby nám Američané chtěli neustále vnucovat tu svoji představu, že svět je nějaký velký televizní horor, ve kterém vítězí ten silnější a bezohlednější.

Jako kdyby nám chtěli říci: „Stačí jen zmáčknout knoflík, co máme v kufříku pod postelí a budete všichni v háji. Jednou se špatně vyspíme a uděláme to.“

Americké vedení se tehdy chovalo jako teroristé opásaní bombami. Jako sebevražední atentátníci. Možná, že někteří dnešní atentátníci pochytili chování od tehdejších vrcholných představitelů USA.

Určitě i kapitalismus potřebuje svoje mantinely a svoje lekce etiky, morálky a slušného chování, kterých se mu ne vždy dostává.

Proč je v USA tolik narkomanů, zločinců, podvodů, mafií, sebevražd, vražd, krizí a válek? V této zemi zaslíbené svobodě? Proč američtí vojáci vraždí civilisty a brání novinářům v mapování svých zločinů? Je to stejné, jako kdyby k vám domů chodil váš soused z patra se samopalem vás učit, jak máte žít. Občas by vám při tom zabil dítě, rozmlátil nábytek a nebo znásilnil vaši ženu... A to všechno jen pro vaše dobro.

Vždyť i teror 2.světové války byl nastartován německým kapitálem – tedy kapitalismem, který chtěl ovládnout kapitál židovský a posléze i kapitál evropský.

Miliony mrtvých a zmrzačených lidí v tom nehrály žádnou roli.

Německý kapitalismus a kapitál chtěl své. A chtěl to dokázat za každou cenu za pomoci Hitlera a řadových Němců, kterým slíbil „housku se salámem“ a nadřazenost nad ostatními lidmi na dobytých územích.Zde můžete ohodnotit stránky:
velmi dobré
- [2236]
dobré
- [330]
průměrné
- [56]
podprůměrné
- [137]
nelíbí se mi
- [57]

Celkem hlasů: 2816


kontakt:
info@disident.cz

Valid HTML 4.01 Transitional

Ověřit CSS!

design www.h-web.cz 2010