0 - 25   26 - 50   51 - 75   76 - 100  
0 - 25   26 - 50   51 - 75   76 - 100  

Pravicový komunismus

Skládá se obvykle z lidí bojujících proti komunismu a proti tyranii mas. Tito lidé si vytvořili stát ve státě a nic je nerozhází. Mají důležité posty a přístup k toku státních peněz. Podle potřeby zasahují do legislativy. Bojovat v tomto státě proti korupci není možné, protože skoro každý z politiků je v něčem namočen. Potírat hospodářskou kriminalitu, to už je nebaví... To už ruší... Mohlo by se na něco přijít. Mohli by ohrozit mocenské skupiny, do kterých sami patří . Je–li kontrola na ministerstvu, která nedopadne dobře a je u toho televize, pak ministr nastrčí před sebe nějakého ministerského panáka, ať ho z toho vyseká... Nebo vylže?

Má-li být v tomto státě pořádek, pak se musí odnaučit krást, zneužívat moci a čachrovat především president, předseda vlády, ministři, předsedové politických stran, vysocí magistrátní úředníci a další - směrem dolů.

Například politici, ti co propagovali zkrachovalé kampeličky, by neměli vydržet na svých postech déle než týden po aféře.

Je to tak, páni senátoři?

V aféře „Železný“ to samé... A že těch afér ale bylo.

Ale oni tam stále sedí.

Z některých jsou i ministři a tváří se, jakoby zachraňovali svět.

Že by se někomu omluvili, řekli kolik z toho měli, vrátili peníze a nebo dokonce i opustili svá místa?

Proč...?

Situace dospěla tak daleko, že prakticky nikoho ten tanec státních miliard nezajímá. Politici se starají jen o to, aby to jejich korýtko bylo co nejvíce plné a mělo co nejvíce přítoků. Inu „nejsme jako oni“ a oni „nejsou jako my“. Ale to jsme si přece vycinkali klíči, takže oč vlastně jde? My ostatní máme jen právo chodit k volbám a platit, platit a zase platit... Ty zlodějiny a šupárny mnoha našich politiků.Zde můžete ohodnotit stránky:
velmi dobré
- [2236]
dobré
- [330]
průměrné
- [56]
podprůměrné
- [137]
nelíbí se mi
- [57]

Celkem hlasů: 2816


kontakt:
info@disident.cz

Valid HTML 4.01 Transitional

Ověřit CSS!

design www.h-web.cz 2010