0 - 25   26 - 50   51 - 75   76 - 100  
0 - 25   26 - 50   51 - 75   76 - 100  

Pozvolná degenerace funkcionářů KSČ

Problém starý již od dob Ježíše Nazaretského a starozákonných funkcionářů. Ti nechali Ježíše posléze ukřižovat - údajně. Nová doba a staré názory. Díky apoštolům se však jeho učení rozšířilo do celého světa. Není to ovšem učení pro každého. To platí jak pro náboženství, tak i politiku. A co komunisté a jejich učení? Nová doba a staré myšlení. Jsou schopni přemýšlet a přizpůsobit se době? Jsou schopni vstřebávat nové myšlenky? Je rodinný život komunismus? Kam by komunisté došli, kdyby nebylo škod 2.světové války a kdyby byli schopni určitého pozitivního vývoje a sebereflexe? Jsou schopni vstřebávat nové myšlenky? Nejen zalézti do svých ulit a pěstovat si svoje korýtka a svoji zabedněnost?

Je americká armáda organizovaná na komunistickém principu? Komuna amerického presidenta si vymyslí válku, američtí žoldáci vyfasují kvéry a jdou na věc.

Záminka pro válku může být i vymyšlená. Ale na to se obvykle přijde, až se všude válí stovky a tisíce mrtvých. A přeživší zranění domorodci bez vody a jídla závidí těm mrtvým jejich osud.

No ještě, že u nás nemáme jezera ropy. Zřejmě by nás bombardovali a snažili se z nás udělat „svobodné lidi“, pomocí kazetových bomb. A pak by tu demokracii mohli ještě trochu podpořit střelbou do neozbrojených lidí a označit je jako „rebely“.

Je zajímavé, že Usáma bin Ládin nebyl Iráčan... Přesto ale vybombardovali Irák.

Čili až jim něco udělá třeba Dán, vybombardují Česko? A jako důvod si najdou třeba to, že se v obchodních řetězcích v Čechách prodávají údajně gumové a tvrdé rohlíky? Což Blair Bushovi zřejmě ochotně dosvědčí... A své tvrzení doloží vylomeným zubem? Ovšem bez záruky původu... Jestliže americký president ignoruje OSN a chce jej zrušit, pak je na nejlepší cestě k bílému komunismu a nebo přímo fašismu.

A jak je organizovaná americká armáda? Vymyjí vám mozek a pak si už s vámi dělají co chtějí. Nejeden americký žoldák se vyjádřil v tom smyslu, že ho baví střílet do lidí nebo bombardovat města. A takové oni potřebují. To je jejich cílový produkt. Podléháte neomezenému drilu a zabíjíte lidi jako na běžícím pásu, ačkoli v křesťanském desateru je i nezabiješ. Už přes 2000 let...

Neměli by mít i politici svoje desatero, aby nemuseli tolik lhát, krást, podvádět a zabíjet? Najde se mezi politiky nějaký nový Mojžíš, který má již nyní přes 2000 let zpoždění?Zde můžete ohodnotit stránky:
velmi dobré
- [2227]
dobré
- [329]
průměrné
- [56]
podprůměrné
- [137]
nelíbí se mi
- [57]

Celkem hlasů: 2806


kontakt:
info@disident.cz

Valid HTML 4.01 Transitional

Ověřit CSS!

design www.h-web.cz 2010