0 - 25   26 - 50   51 - 75   76 - 100  
0 - 25   26 - 50   51 - 75   76 - 100  

Komunistický výzkumník Klaus

V roce 1989 to vypadalo, že režim padne a nakonec i padl.

 „No dobře“, řekli si komunisté a přední papaláši té doby. „Situace je taková a my se jí musíme přizpůsobit a co nejvíce z ní těžit. Je třeba rozkrást a zašmelit tento stát, pod hlavičkou demokracie a pokud možno legálně.“

No a tak vystrčili na scénu komunistického výzkumníka Klause, který ať  již z  vlastního a nebo  někým dosazeného názoru vykřikoval, že se všechno musí dostat do soukromých rukou a to co nejdříve. /Samozřejmě, že už  tehdy se  vědělo, co všechno se rozkrade a jak se to rozkrade/.

Komunistický výzkumník Klaus přišel na to, že komunismus pro všechny je nesmysl, ale že komunismus pro VIP je reálný – prostě když to tady papaláši  rozkradou - všechno, co se dá. A jak Klaus řekl, tak se i stalo. 24 let se tady beztrestně kradlo a krade se beztrestně i dál. To znamená- vytvořila se taková korupční státní správa a zákony, pomocí nichž se dá rozkrást ekonomika státu ve prospěch určité  VIP skupiny, která bude prakticky nepostižitelná. No a to je - komunismus pro  VIP  a nebo také - ekonomický „demokratický“ fašismus. Dříve před rokem 1989 to byl socialismus,  nyní  po roce 1989 je to – Klausův komunismus pro  VIP.

Klaus naučil politiky a strany krást. Je-li zvolen třeba ministr, pak se od něj většinou očekává, že bude krást a šmelit ve prospěch těch, kteří ho na tuto pozici dostali a  případný lup si rozdělí. Je nejméně 20 způsobů, jak naši největší zločinci - politici - rozkrádají tento stát. Nicméně justice ani tajné služby ani novináři a  sdělovací  prostředky  nejsou ochotni tyto způsoby nastudovat a komplexně je zveřejnit. /Třeba i na modelových případech/. Ten, kdo s režimem  táhne za jeden provaz dostane koryto a ten - kdo je proti -dostane vyhazov. /Já sám nejméně 10x/.

Stát se chová jako chovatelé dobytka, kteří mají na pastvě dobytek a asi 20 děr v ohradě, kterými   zloději  kradou a odváží dobytek. Ale nikdo nechce o těchto děrách vědět, protože mnozí z vedení družstva spolupracují se zloději a mají z tohoto zisk. Předsednictvo  družstva je skvěle placeno a mají ve smlouvě milionové „padáky“. To pro případ, že by se na jejich zlodějiny přišlo a oni museli jít páchat svoje zlodějiny zase někam jinam.

Toto je obraz české politiky v celé své kráse.

V Číně to vyřešili skvěle. Čas od času chytnou takového zloděje a udělají s ním proces i show pro televizi a dají mu doživotí. Ve vězení si už nakradeného majetku neužije a ostatní potencionální zloději si dají pozor, aby neskončili podobně. /Čína má již 30 let po sobě průměrný hospodářský růst 10% ročně a kde jsme  my ?  Kde je náš růst ?

 Měli jsme tady posledních 20 let válku ?  Ne, ale měli jsme tady přes 20 let Klause a jeho kamarády. Proto nemáme skoro nic a jsme zadlužení. Proč ? Jak je to možné ? Přes 20 let tady čaroval Klaus. A říká se, že ryba smrdí od hlavy. V ČR to platí dvojnásob……Práce justice  a poslanců  je  v  ČR  špatná, ale oni dostanou i za tuto práci v podstatě tolik peněz, kolik si řeknou. Je to také takový komunistický VIP spolek soudců a politiků. A výsledkem jsou dobře placení soudci a politici a rozkradená republika. Vrána k vráně si sedá …. To  je ta „Klausova čistota“ která představuje hromady bahna a špíny. Někteří politici souloží s  podřízenými a  platí  za  to dotyčné státními penězi naprosto veřejně a bez uzardění. Je to  prostě  jeden  velký  kopec lží, krádeží,  šmeliny  a prostituce založený bývalým panem komunistickým výzkumníkem a presidentem ČR  Klausem .Zde můžete ohodnotit stránky:
velmi dobré
- [2236]
dobré
- [330]
průměrné
- [56]
podprůměrné
- [137]
nelíbí se mi
- [57]

Celkem hlasů: 2816


kontakt:
info@disident.cz

Valid HTML 4.01 Transitional

Ověřit CSS!

design www.h-web.cz 2010