0 - 25   26 - 50   51 - 75   76 - 100  
0 - 25   26 - 50   51 - 75   76 - 100  

Západní kultura

Díky tomu, že Evropa nechtěla bojovat, bylo doutnající spáleniště 2.světové války přesunuto na východ. Se všemi následky pro východní národy.

„Západní kultura“ zůstala zachována.

Bez SSSR by „Západní kultura“ byla více méně „Hitlerova kultura“ s koncentráky a frontami na chleba a margarín. Dále jste si mohl koupit mucholapky a umělý med. Maso bylo většinou jen na obrázku...

Nakonec i Adolf Hitler patřil k té „Západní kultuře“.

Takže bezvýhradní milovníci a propagátoři té „Západní kultury“ zřejmě mohou býti stíháni za propagaci fašismu a holocaustu? Je za to 3–8 let, pane Havel.

Měli by alespoň říci, když se klaní Západu, formulaci - Ty dobré stránky Západní kultury, bez fašismu, holocaustu a dalších zločinů proti lidskosti; bez válek, které organizují vojenští dodavatelé, aby měli rekordní zisky...

Bez válek a krizí vyvolaných kapitálem, který raději vyrábí válečné námořní lodě a letadla, než papiňáky a pračky a staví do čela vlád vyšinuté jedince, kteří vedou války a tak poptávka po zbraních může být pokryta nabídkou zbrojařské lobby.

Jsou to většinou komuny vrchních 100 000, které jdou za ziskem přes mrtvoly.

Mrtvoly zahrnou buldozery do jam nebo se spálí v pecích a jedeme dál.

Koloběh války a míru může pokračovat.

Odvedou mladé a hloupé lidi na jatka a řeknou jim: „Zabíjej, nebo budeš zabit.“

Kdyby ale existovala branná povinnost od 50-ti let nahoru a týkala se především politiků, to by celá věc vypadala jinak. To by se staříci a politici sakra oháněli, aby nemuseli jít na zteč...Zde můžete ohodnotit stránky:
velmi dobré
- [2233]
dobré
- [330]
průměrné
- [56]
podprůměrné
- [137]
nelíbí se mi
- [57]

Celkem hlasů: 2813


kontakt:
info@disident.cz

Valid HTML 4.01 Transitional

Ověřit CSS!

design www.h-web.cz 2010