0 - 25   26 - 50   51 - 75   76 - 100  
0 - 25   26 - 50   51 - 75   76 - 100  

Vybombardovali Prahu a Plzeň

Docela by mě zajímalo - co by se říkalo o Rusech, kdyby vybombardovali Prahu a Plzeň? Jako to učinili ostatní spojenci. Říkalo by se, že to mohli udělat jenom burani? Proč Rusové tak neradi bombardují a Američané tak rádi bombardují? Rusové mají zřejmě úplně jiná hodnotová měřítka. A neměli zbrojařské koncerny, které by jim určovaly jejich zahraniční politiku.

Svůj stát Američané založili na území indiánů, které pomocí genocidy, násilí a smluv, které neplnili, částečně zdecimovali. Je to smutná kultura založená na pokusu o vyvraždění původních obyvatel - indiánů. Pak přišlo otrokářství... Život otroků se skládal převážně z práce pro pána, bez možnosti jakékoliv změny, bez jakékoliv vyhlídky... Jen bití, mučení a zničující práce... Stovky let a desítky generací.

Kultura násilí a arogance. A jiné to už zřejmě nebude.

Byla likvidace indiánů pro Hitlera návodem, jak zlikvidovat Židy a Slovany?

Proč Rusové s Američany museli držet tak dlouho krok ve vojenské oblasti?

Nechtěli zřejmě dopadnout jako Irák. Důvod k bombardování by se jistě našel. A nebo by se vymyslel.

Němci, Švédi, Francouzi a Rakušané na našem území v minulosti zavraždili minimálně 10x více civilních obyvatel než Poláci, Slováci, Ukrajinci a Rusové.

V Čechách je pro „Západní kulturu“ dovoleno všechno? A bez jakékoliv omluvy a satisfakce?

Jen ve válkách za kapitalismu bylo na území Čech v minulosti zabito asi 500x více lidí, než jich zabili komunisté jakýmkoliv způsobem...

Že vám to tak nevychází?

Za Napoleona vlivem hladomoru milion lidí, za třicetileté náboženské války to samé a i za Hitlera bylo přece Německo kapitalistické – to nepopře ani ten nejhorší historik.

A kapitalisté Hitlerovi poradili, jak má zacházet s komunisty, a že má zaútočit na SSSR. Komunisté jim byli největším trnem v oku. A Hitler je na slovo poslouchal. Byl loutkou německých průmyslníků...

Neboť pan Krupp a jiní továrníci rozhodně nebyli bolševici ani předsedové závodních odborových rad... antagonismus komunistů a fašistů byl zřejmý.Zde můžete ohodnotit stránky:
velmi dobré
- [2227]
dobré
- [329]
průměrné
- [56]
podprůměrné
- [137]
nelíbí se mi
- [57]

Celkem hlasů: 2806


kontakt:
info@disident.cz

Valid HTML 4.01 Transitional

Ověřit CSS!

design www.h-web.cz 2010