0 - 25   26 - 50   51 - 75   76 - 100  
0 - 25   26 - 50   51 - 75   76 - 100  

Propagace komunismu

„Pravda vítězí“. Husitský slogan, pod kterým se plenilo, ničilo a zabíjelo. Ve jménu své pravdy, pravdy své komuny, tito lidé vypalovali kláštery, vesnice a města. Nepřátele potírali ohněm a mečem. Adamitské hnutí, odštěpenecké křídlo husitů, bylo potřeno ohněm. Byli pochytáni a upáleni. Stejně jako měštky, které husitské ženy s oblibou upalovaly, když jim tyto nevydaly dostatek svých cenností.

„Pravda vítězí“ je na standartě presidenta republiky. Neměl by být tento člověk stíhán za propagaci komunismu, fašismu a potírání demokracie? Když už pomineme ty stamiliardy korun, které za panování posledních dvou presidentů odtekly do nenávratna bez užitku? Z kapes nás všech.

Teď už jen, aby ty nepohodlné začali upalovat... Nebo jim sekat nohy... Jako to dělal bratr Žižka. Co má pomník na Vítkově.

Ten ze sebe udělal „Bóóóóžího bojovníka“. Až z toho obléhání nábožensko – ekonomických cílů přišel o zrak.

Ten pánbíček, za kterého bojoval, se na to už zřejmě nemohl dívat a proto seslal na zaslepence slepotu.

My máme nyní „Bojovníky za demokracii“ a vyjde to skoro nastejno. Oni kritizovat mohou, ale je nikdo kritizovat nemůže. Je to podstatě bílý komunismus, opak toho červeného. Je to Havlův a Klausův komunismus pro VIP.

A co rodinný rozpočet? Není to náhodou komunismus? Nemají být náhodou všichni otcové a matky, co se starají dobře o svoje děti, souzeni za propagaci komunismu? Je za to 3–8 let.

A takovou sazbu například mohl dostat nějaký chudák ze Severní Moravy, co si odvážil říci, že komunismus ve své době nebyl tak špatný, že ani Stalin nebyl jenom špatný a že se toho od roku 1989 rozkradlo více, než je slušné a žádoucí. Tak za to, nebo něco podobného, můžete v této zemi dostat víc než za vraždu. A tuneláři, kde jim je konec. Pan Pithart a ostatní zhasli a tuneláři si nakradli a zase se rozprchli. A pro jistotu nechali zhasnuto několik let.

Otázka je jen, kdy opět rozsvítí?Zde můžete ohodnotit stránky:
velmi dobré
- [2227]
dobré
- [329]
průměrné
- [56]
podprůměrné
- [137]
nelíbí se mi
- [57]

Celkem hlasů: 2806


kontakt:
info@disident.cz

Valid HTML 4.01 Transitional

Ověřit CSS!

design www.h-web.cz 2010