0 - 25   26 - 50   51 - 75   76 - 100  
0 - 25   26 - 50   51 - 75   76 - 100  


Největší jezdecká socha na světě

Patří Janu Žižkovi. Je na krásném místě nad městem a je skutečně nádherná. Vůdce husitů na koni přehlíží krajinu.

Jejich heslo – Pravda vítězí... Tedy ta jejich pravda.

Jejich válečné heslo – Hrrr na ně. Neživte nikoho.

Jejich program – zavádění nového stylu náboženství mečem a ohněm a kázání bludů.

Způsob zavádění tohoto náboženství – dobývání měst, vesnic, klášterů, upalování a zabíjení lidí s jinou pravdou. Taktéž upalování opozice z vlastních řad, která již nechtěla loupit a vraždit. Čili krátce – náboženský fašismus. Žižkou tehdy strašily matky svoje nehodné děti v celé Evropě. Říkaly prý: „Když budeš řvát, uslyší to loupežník Žižka. Tátu rozseká, mámu upálí a tobě sebere hračky a upeče si tě jako králíka.“

Měl Žižka na svých válečných bubnech blány z lidských kůží? Jak se říkalo? Vyhrával bitvy hlavně hrůzou ze svých činů? Jeho hrozné činy, umocněné ještě kázáním kněží po celé Evropě, budily panický strach. Postavíme jednou i Havlovi a Klausovi jezdecké sochy, za to dobrodiní, co nám poskytli? Nebo dáme k soše Žižky cedulku s nápisem: Největší jezdecká socha na světě, postavená největšímu místnímu mordýři v českých dějinách. Kradl, zabíjel, plenil a upaloval. Dnes se tomu říká fašismus. Pomník byl postaven proto, aby příchozí z daleka i blízka viděli, jak si u nás v Česku vážíme zlodějů!

Žižkovo „Pravda vítězí“ se natolik zalíbilo našim prezidentům, že ho mají na své osobní vlajce. Jednou jim možná také postavíme veliké jezdecké sochy.

„Pravda vítězí“ - je zajímavé, že toto heslo se hodí stejně „červeným“ i „bílým“ komunistům. Stejně tak Gottwaldovi a Husákovi jako Havlovi a Klausovi.

A na našich bývalých státních bankách by mohly být cedulky – To je banka...omylem...vytunelovaná po...sametové revoluci...použitím ekonomické reformy profesora Klause a jeho ekonomických poradců a kamarádů...za laskavého přispění politiků, policistů, soudců a našeho presidenta Havla. Škoda na jednoho obyvatele ČR je nejméně 100 000,- Kč. Měli jste peníze, zapomeňte ta ně. Je toto možné někde jinde na světě, kde už se lidé naučili psát, telefonovat a mačkat knoflíky?Zde můžete ohodnotit stránky:
velmi dobré
- [2227]
dobré
- [329]
průměrné
- [56]
podprůměrné
- [137]
nelíbí se mi
- [57]

Celkem hlasů: 2806


kontakt:
info@disident.cz

Valid HTML 4.01 Transitional

Ověřit CSS!

design www.h-web.cz 2010