0 - 25   26 - 50   51 - 75   76 - 100  
0 - 25   26 - 50   51 - 75   76 - 100  

Sociální fašismus

Sociální fašismus byl praktikován na dělnících v počátku dvacátého století. Proto vznikla sociální demokracie, socialisté a komunisté, aby se narovnaly tyto jevy. Únor 1948 nemusel vzniknout, kdyby se kapitalisté k dělníkům chovali lépe.

Čili chování kapitalistů byl důvod a Únor 1948 byl důsledek. A bez důvodu není ani důsledek. To je jasné. Vůbec to nemuselo být. Mohl být mír a klid.

I v dnešní době by měla být stanovena hranice sociálního smíru a taky hranice sociálního fašismu. A to jako poměr spotřeby 20-ti procent nejbohatších ku 20-ti procentům nejchudších. Kdyby byla hranice sociálního smíru překročena, následovalo by větší zdanění bohatých ve prospěch chudých vrstev. Kdyby byla překročena hranice sociálního fašismu, následovalo by tvrdé zdanění bohatých ve prospěch chudých. Tato hranice by měla být např. 4 : 1 a 5 : 1, nebo jiná čísla, tak, aby to bylo sociálně přijatelné. To samé by platilo v případě, kdyby část pracujících občanů neměla prostředky na bydlení, stravu a slušný a důstojný život. Opět by to znamenalo vyšší zdanění nejvyšší příjmové třídy. Samozřejmě s neobyčejně tvrdým postihem korupce všech zaměstnanců ve státních službách ……. Zkrátka president , předseda vlády , členové vlády , špičky politických stran , magistrátní úředníci , soudci , policisté a všichni další služebníci by se museli naučit žít bez rozkrádání , pletichy a zneužívání moci, k čemuž měli za Havlovy a Klausovy éry nepřeberné množství šancí.

Sociální fašismus kapitalistů a cara byl příčinou VŘSR …… církevní fašismus byl příčinou husitských bouří ……. feudální fašismus byl příčinou selských povstání …… a Únor 1948 byl příčinou špatně vedeného kapitalismu. Již ve starém Římě znali: „Chléb a hry plebejcům „ a věděli , že bez aktu sociálního smíru nejsou jistá ani práva privilegovaných neboli patricijů .

Otázkou je, jestli se rozkradení českých státních peněžních ústavů po roce 1989 dá nazvat aktem sociálního fašismu .

Řada lidí by to jistě tak nazvala. Jsou tedy mezi námi ekonomičtí fašisté? Řada lidí by jistě řekla že ano. A jsou ti, kteří se o to postarali stále na vysokých postech? Řada lidí by jistě řekla, že ano. Jde jen o to, jestli by to neřekla většina lidí ČR. Jinak se na věc ovšem dívají někteří soudci a některé orgány ministerstva Vnitra. Pro ty zřejmě zločiny nad 100 milionů vůbec nejsou zločiny a tak je není třeba ani postihovat.

Stát je tu pro ně zřejmě kvůli tomu, aby hromadil peníze, které poté určitá část lidí dílem ukradne a dílem výhodně zašmelí .

Podobně skončili i řadoví husité po bitvě u Lipan. Řadové zajatce vítězové upálili ve stodolách v okolí Lipan a husitské panstvo a zrádci si mohli nechat vše, co nakradli a naloupili.

Čili , již dávné příběhy od nás i ze světa k nám hovoří jasnou řečí: „Když krást, tak ve velkém a pod pláštíkem mocných“ . „Nebo skončíte v hořící lipanské stodole a své peklo si zažijete již tady …. na zemi .“Zde můžete ohodnotit stránky:
velmi dobré
- [2227]
dobré
- [329]
průměrné
- [56]
podprůměrné
- [137]
nelíbí se mi
- [57]

Celkem hlasů: 2806


kontakt:
info@disident.cz

Valid HTML 4.01 Transitional

Ověřit CSS!

design www.h-web.cz 2010