0 - 25   26 - 50   51 - 75   76 - 100  
0 - 25   26 - 50   51 - 75   76 - 100  

Občan zemí bývalé Jugoslávie

Takto dnes titulují policisté a někteří politici občany samostatných států z jihu Evropy. Je to stejné, jako kdyby se o starších členech například naší vlády mluvilo jako o občanech z bývalého protektorátu Čechy a Morava? Myslíte, že by se jim to líbilo? Nebo jako kdyby nějakého současného německého politika titulovali jako „občana bývalé nacistické německé Třetí říše“!

Fakt je ten, že kdyby nás Rusové tehdy nepřijeli osvobodit, mohli jsme mít německé pojmenování našeho okleštěného prostoru v občankách dodnes.

Občan protektorátu Čechy a Morava.

Otázkou ovšem zůstává, jestli bychom existovali stále ve střední Evropě. A nebo jestli bychom existovali vůbec. Jestli by nám to ta veliká „Západní kultura“ dovolila. Jestli by nám vůbec dovolili dýchat, že? A nebo jestli bychom měli čím dýchat. Otázkou také zůstává, proč se již kdysi po 1.světové válce Evropa nerozdělila podle národnostního principu, jasně a srozumitelně.

Otázkou také zůstává, jak se mohlo poražené Německo po 1.světové válce opět vyzbrojit? Ten, kdo jim k tomu dopomohl, ten je vinný také za zločiny Němců v 2.světové válce. Kdo to byl?

Nebyly to náhodou nám již známé hvězdy té skvělé „Západní kultury“?

Spojený evropský kapitál, vyznávající heslo „Money über alles“? Nebo také „Válka je ten nejlepší byznys“? Nebo „Nejvíce zbraní je třeba v politické nestabilitě“? Ačkoliv toto jejich jednání zaplatily desítky milionů lidí svými životy?Zde můžete ohodnotit stránky:
velmi dobré
- [2227]
dobré
- [329]
průměrné
- [56]
podprůměrné
- [137]
nelíbí se mi
- [57]

Celkem hlasů: 2806


kontakt:
info@disident.cz

Valid HTML 4.01 Transitional

Ověřit CSS!

design www.h-web.cz 2010