0 - 25   26 - 50   51 - 75   76 - 100  
0 - 25   26 - 50   51 - 75   76 - 100  

1 : 10

Jaký má být poměr zabitých Američanů ku zabitým Iráčanům? Hitler při plánování tažení do Ruska stanovil tento poměr na Němci:Rusové na 1:10. Čili nejméně 10 Rusů za jednoho Němce. Jak je to u Američanů a Iráčanů? Stejně jako za Hitlera? Čili, je-li někde sestřelena helikoptéra s deseti Američany, odnese to sto Iráčanů včetně žen a dětí? Oficiální zpráva pak říká :„Bylo zabito l00 teroristů?“

To v případě, že Powell plánuje stejně jako Hitler.

Obklíčí nejbližší čtvrť či město a pak se to srovná se zemí pomocí „báječných“ amerických zbraní. Nebo udělá bum prásk do baráku plného lidí a nebo zlikviduje tržiště.

Ve Vietnamu brali Američané vietnamské rolníky do helikoptéry a ty, co nechtěli nic říci a nebo nic nevěděli, tak ty za letu vykopli... Jaký humbuk by asi dělali Američané, kdyby jim někdo za letu vykopl Powella a nebo nedej bože pana presidenta? Rozbombardovali by půl zeměkoule a pak by přišli na to, že tahle půlka za to nemůže, že za to „může“ ta druhá půlka a tak by rozbombardovali ještě tu druhou? No a pak by se třeba přišlo na to, že ho nikdo nevykopl, ale že vypadl, když si chtěl zakouřit na čerstvém vzduchu, protože byl maličko senilní a zapomněl, že je v letadle? Viz seriál filmů „Bláznivá střela“, který se někdy z nadsázky stává realitou všedního dne americké politiky.

Jak je to vlastně s tou kolektivní vinou? Nemá kolektivní vina náhodou v americkém podání něco společného s genocidou indiánů? A heslem Mrtvý indián - dobrý indián? Kdy se vyvraždí 90% národa a se zbytkem se už nějak „rozumně“ dohodnou? Ve Vietnamu vedli chemickou válku a upalovali lidi napalmem. Počínají si podobně i v Iráku? Nebo mají něco ještě „lepšího“?

Co zabije víc lidí? Co způsobí lidem více bolesti? Co zabíjí efektivněji?Zde můžete ohodnotit stránky:
velmi dobré
- [2227]
dobré
- [329]
průměrné
- [56]
podprůměrné
- [137]
nelíbí se mi
- [57]

Celkem hlasů: 2806


kontakt:
info@disident.cz

Valid HTML 4.01 Transitional

Ověřit CSS!

design www.h-web.cz 2010