0 - 25   26 - 50   51 - 75   76 - 100  
0 - 25   26 - 50   51 - 75   76 - 100  

Méně dětí, více bezdomovců

Produktem polistopadového snažení některých politiků je kromě rozkradené ekonomiky i málo dětí a hodně bezdomovců. Politici mají stovky paláců a bezdomovci svoje místo ve špinavém brlohu někde v křoví, pod mostem a nebo v kanále. Díky nedostatku dětí se zavírají školy. Co z nich udělat chudobince? Kde by měli bezdomovci alespoň teplé útočiště s jídlem, teplou vodou a jakous-takous lékařskou péčí? Aby také nemuseli zapáchat v MHD? Aby si o nás cizinci nemuseli říkat, že jsme národ smraďochů?

Rodí se málo dětí, ale zato se „urodilo“ mnoho bezdomovců. Je jich asi 100000 kusů. Jistě více než politických vězňů za celé období komunismu v ČR.

A mají se snad lépe? Máme dělat, že je nevidíme? Chudobince byly i ve středověku... Nakonec i naše ministerstvo kultury bylo dříve chudobincem.

Nebo je pane Špidlo necháte umřít hladem, mrazem a na infekci ze špíny? Politici mají svoje paláce a služebnictvo.

Co mají bezdomovci? A co jste Vy a ta Vaše vláda ? Jste ještě lidé a nebo gumoví všehoschopní panáci? Víte ještě, k čemu byla založena sociální demokracie a o čem ta sociální demokracie vlastně je? Je možné zamést bídu sta tisíc bezdomovců pod koberec? Tak jak to doposud šlo s rozkradenými státními bankami a dalším politickým bahnem tohoto státu?

Jenže tady jde už o životy těchto lidí, nejen o rozkradené miliardy. Sto tisíc lidí, to už je jedna malá Osvětim. Kam jim ukážete - mají se postavit do fronty vpravo a nebo vlevo?Zde můžete ohodnotit stránky:
velmi dobré
- [2227]
dobré
- [329]
průměrné
- [56]
podprůměrné
- [137]
nelíbí se mi
- [57]

Celkem hlasů: 2806


kontakt:
info@disident.cz

Valid HTML 4.01 Transitional

Ověřit CSS!

design www.h-web.cz 2010