0 - 25   26 - 50   51 - 75   76 - 100  
0 - 25   26 - 50   51 - 75   76 - 100  

Bratři Mašínové – zloději, vrazi a nebo hrdinové?

V tomto státě je možné snad skutečně všechno. Senát sněmoval o tom, zda vyznamenat bratry Mašíny. Většina senátorů byla pro. V tomto státě se toho od roku 1989 rozkradlo za stovky miliard. O počtu obětí Havlovy presidentské amnestie je možné pouze potichu špitat. Soudci, který by chtěl zjistit konkrétní čísla podle pravdy a chtěl je uveřejnit, by bylo zřejmě horko.

Čili, občany ČR je možné libovolně střílet a okrádat a pak máte naději, že budete za tuto činnost nejen nepotrestáni, ale možná i vyznamenáni.

Musíte si proto však vymyslet nějaký důvod. Byť absurdní. Vyznamenali by také člověka, co šel zavraždit předsedu komunistů a několikrát ho bodl na prahu jeho domu, před zraky jeho rodiny?

V minulých letech legalizovali senátoři rozkrádání bank a státního majetku. Nyní jsme se dostali už do situace, kdy budou legalizovat zřejmě i vrahy. Budou se mezi sebou také vyznamenávat senátoři, bankéři, soudci a policisté odpovědní za rozkradení státních bank a majetku?

Zdůvodnění by se jistě našlo.

Například to, že peníze, to je starost.

A oni přece nechtěli, aby se lidé trápili. A tak si vzali tuto starost na sebe.

Vždyť oni přece chtěli pro nás vždycky jen to nejlepší - demokracii, pravdu, lásku a svobodu. Toho měli plná ústa a aplikovali to zejména potmě. Když se jim nikdo nekoukal na prsty, tak to měli nejraději...

Demokracie Havel-Klausovského typu...

Chaos, anarchie moci a rozkradené státní banky. Bez možnosti jakékoliv kritiky a námitek. Zatímco v normálních státech je demokracie právo a pořádek a faktická možnost se k čemukoliv vyjádřit.

Proto nemají rádi právní řád EU. Necítí se v něm tak dobře, raději by i nadále rozkrádali a šmelili podle českých not.Zde můžete ohodnotit stránky:
velmi dobré
- [2227]
dobré
- [329]
průměrné
- [56]
podprůměrné
- [137]
nelíbí se mi
- [57]

Celkem hlasů: 2806


kontakt:
info@disident.cz

Valid HTML 4.01 Transitional

Ověřit CSS!

design www.h-web.cz 2010