0 - 25   26 - 50   51 - 75   76 - 100  
0 - 25   26 - 50   51 - 75   76 - 100  

Kdo zabil více než 5 milionů Čechů

Ano, kdo zabil v minulosti miliony Čechů?

Nemluvme stále jen o zločinech komunismu...

V době, kdy se „Západní kultuře“ přičítají všechna plus a „Východní kultuře“ všechna minus, bychom asi řekli, že za všechno může komunismus, ROH, StB, Lidové milice a jiné organizace.

Ti sečtělejší však například vědí, že Němci, Francouzi, Rakušané a Švédi - tedy představitelé „Západní kultury“ na území ČR - v minulosti zabili asi 10x více lidí než Rusové, Ukrajinci, Poláci a Slováci dohromady.

A že zabít Čecha bylo pro některé příslušníky „Západní kultury“ a „Západních velmocí“ cosi jako...zmačkat papír a hodit ho do kouta. Něco jako „mrtvý indián – dobrý indián“ z doby osidlování Ameriky.

Jsme národ bez duše? Jsme národ bez hrdosti? Jsme národ bez minulosti? Zůstanou po nás jen atomové elektrárny, dálnice a PET lahve? Budeme jen bezduchým smetištěm pro Němce a ostatní státy EU?

Proč nepostavit všem padlým předkům ve válkách pomník? Od začátku Českého státu až po dnešek, s údaji o všech válkách, kterými toto území prošlo a s údaji, kolik to stálo lidských životů?

Že se to politikům ve Francii, Rakousku, Švédsku a nebo Německu nebude líbit? No, musím Vám říci, že se jim vůbec nedivím... Tyto evropské velmoci by měly jasně definovat svoje vraždící monstra z minulosti a jasně se od nich distancovat. Třeba tím, že vrátí vše, co jejich předkové kdy kde na cizím území násilím naloupili... Bylo by to znamením, že již myslí trochu jinak... Ale zatím se nic takového neděje.

A nebyl za evropskými válkami prospěch určitých lidí? Vždyť vydělávat se dá na všem. A válka je především byznys! Dodavatelé válčících stran mají žně a hrabou zisky oběma rukama.

Snad proto zahynuly miliony Čechů za feudalismu a za kapitalismu?Zde můžete ohodnotit stránky:
velmi dobré
- [2227]
dobré
- [329]
průměrné
- [56]
podprůměrné
- [137]
nelíbí se mi
- [57]

Celkem hlasů: 2806


kontakt:
info@disident.cz

Valid HTML 4.01 Transitional

Ověřit CSS!

design www.h-web.cz 2010