0 - 25   26 - 50   51 - 75   76 - 100  
0 - 25   26 - 50   51 - 75   76 - 100  

Co Češi nechtějí slyšet?

Myslíte si, že mohou být Češi dobrými politiky, konstruktéry a organizátory? Proč ne?

Někdo by však mohl říci, že jsou velice špatnými, hloupými, úplatnými a despotickými politiky, konstruktéry, manažery a organizátory. Proč...?

Absolutně jim schází jakékoliv demokratické myšlení, které již svojí podstatou předurčuje úspěch.

Je to jednoduché a je to prosté. Stačí vyslovit 2 slova: „Zpětná vazba“.

Co je to zpětná vazba?!?!?

To je, když se politici, konstruktéři a manažeři ptají svých voličů, spotřebitelů a podřízených: „Řekněte nám, jak jste s námi byli spokojeni, co máme zítra udělat, abychom byli lepší a nebo - nemáme na to jít úplně jinudy?“

Nyní si rozebereme některé kategorie: Počínaje presidenty, kteří nad sebou mávají tou svojí lehce šílenou až fašistickou vlajkou s nápisem „Pravda vítězí“ a vykládají si to asi tak, jako že oni jsou ta pravda.

Žádná vláda ani politická strana nemá svoji telefonní linku na téma: „Co dělat, aby se v této zemi žilo lépe?“ Absolutně pohrdají svými voliči a jejich názory, které by jim mohly být prospěšné a vedly je k nějakému veřejně prospěšnému cíli... Neboť jejich voliči mohou být daleko vzdělanější, inteligentnější a čestnější než tyto politické figury.

Jde však politikům více o blaho své a nebo o blaho voličů?

A konstruktéři nebo manažeři? Viděli jste již nějaký český výrobek, kde se výrobce stará o názory spotřebitelů co do užitných vlastností, designu a dalších parametrů? Kde by bylo napsáno: „U záručního listu nám napište svoje poznatky či jinak sdělte do oddělení x na adresu y“? Alespoň by to působilo důvěryhodně. A proč se tak neděje? Že by... omezenost, lenost a nezájem?

Jsou to vlastnosti, kterými by měli hýřit naši politici, manažeři a konstruktéři?Zde můžete ohodnotit stránky:
velmi dobré
- [2227]
dobré
- [329]
průměrné
- [56]
podprůměrné
- [137]
nelíbí se mi
- [57]

Celkem hlasů: 2806


kontakt:
info@disident.cz

Valid HTML 4.01 Transitional

Ověřit CSS!

design www.h-web.cz 2010