0 - 25   26 - 50   51 - 75   76 - 100  
0 - 25   26 - 50   51 - 75   76 - 100  

Volí KDU skuteční voliči a nebo ovečky?

Věřící a kněží uznávají pouze svého boha všemohoucího a pár svatých okolo. Bůh za nás vykonal oběť – dozvídáme se o velikonocích.

„Všichni, kdo věří v boha, budou spaseni“, říká jeden z apoštolů – Petr. To podle televizního přenosu z jednoho chrámu o velikonocích.

Tím se zřejmě vysvětluje i to, proč největší zločiny v minulosti obvykle páchali lidé, co měli krucifix doma nad postelí. Čili monarcha šel do boje, zabil půl milionu lidí, ukradl co se dá a z toho, co ukradl - obvykle různým „nevěřícím psům“ - tak z části tohoto nechal postavit chrám a nasypal církvím do pokladničky s tím, že až bude stát ve frontě na spasení, tak že on tam nebude stát dlouho.

Na co ctít nějaké desatero? Když budou stejně všichni, co věří v boha pravého, spaseni? Čili špinavé peníze byli už tehdy a taky asi pěkně krvavé, ale církev je dovedla odborným způsobem posvětit.

Lidé jsou pro církve „ovečky, které je třeba pást“, čili ovce. A ovce je třeba pást a dojit. Je to dobré pro jejich zdraví.

Pánu bohu se slouží v tisících kostelech a chrámech po celé naší vlasti. Přes 5 milionů českých mučedníků, kteří zemřeli při agresích nebo na následky agresí převážně „západních velmocí“ za dobu trvání české státnosti, však nemá ani 1 důstojný pomník.

Církvi to však nevadí, jí na lidech nezáleží. Lidé jsou pro ně jenom ovce.

A ovcím se přece pomníky nestaví...

Snad proto voliči nemají rádi ty církevní strany, které považují lidi za hloupé a bečící ovce...Zde můžete ohodnotit stránky:
velmi dobré
- [2227]
dobré
- [329]
průměrné
- [56]
podprůměrné
- [137]
nelíbí se mi
- [57]

Celkem hlasů: 2806


kontakt:
info@disident.cz

Valid HTML 4.01 Transitional

Ověřit CSS!

design www.h-web.cz 2010