0 - 25   26 - 50   51 - 75   76 - 100  
0 - 25   26 - 50   51 - 75   76 - 100  

Radar kouzla zbavený

Doprava jedné nebo více jaderných hlavic není přece pro „teroristy“ žádný problém. Nemají rakety a letadla jako „demokratičtí teroristé“ z USA, kteří již zabili statisíce civilistů v Iráku a Afghanistánu jako odvetu za 11.září, které mají na svědomí převážně občané Saudské Arábie.

V Saudské Arábii však měli kamarády a někoho zmasakrovat museli, neboť americká zahraniční politika je založená na teorii a myšlení pouličního gangu či Ku klux klanu či opilého policajta. Když nemůžete zmlátit viníka, pak někoho zmlaťte, nejlépe stejné rasy a stejného vyznání.

Stejně si počínali jejich předkové, když pod heslem – Mrtvý indián, dobrý indián – podrobili genocidě původní obyvatele Ameriky.

Čili ti teroristé s jadernou či jinou hlavicí si mohou zaplatit Avii či kamion a v klidu si to sem dovést a nechat to explodovat třeba vedle koně na Václaváku. Radar však může sloužit ke špionáži ve prospěch „Velkého bratra z USA“. Radar také může dráždit okolní státy a být předmětem jejich agrese a radar také může být zneužit Američany v případě, že si Polabskou nížinu spletou s prérií, kde tak úspěšně hubili původní obyvatele Ameriky indiány.Zde můžete ohodnotit stránky:
velmi dobré
- [2227]
dobré
- [329]
průměrné
- [56]
podprůměrné
- [137]
nelíbí se mi
- [57]

Celkem hlasů: 2806


kontakt:
info@disident.cz

Valid HTML 4.01 Transitional

Ověřit CSS!

design www.h-web.cz 2010