0 - 25   26 - 50   51 - 75   76 - 100  
0 - 25   26 - 50   51 - 75   76 - 100  

Čínští a čeští komunisté

Čeští komunisté se vůbec nevyvíjeli a snad se i nadále ani nevyvíjejí. Jejich politika je marxismus – leninismus a všechno ostatní je zavrženíhodný oportunizmus, reakcionářství, revizionizmus a populizmus. Proto po roce 1968 produkovali jen vesměs samé zdegenerované hlupáky opisující si projevy jeden od druhého – jeden ubožejší projev ten než druhý. To se samozřejmě podepsalo i na HDP.

Čínští komunisté si řekli – když už jsme ta vedoucí síla, tak to budeme dělat dobře. A nechali si udělat rozbor kapitalismu a komunismu od renomovaných odborníků a z obou systémů si vzali to nejlepší. A to bez použití jakékoliv ideologie. Výsledkem je průměrný 10-ti procentní růst HDP za rok a nejlepší ekonomika na světě a „třetí cesta“, kterou zavrhli v roce 1990 zaměstnanci prognostického ústavu Klaus, Zeman, Dlouhý a další.

„Velký vůdce“ českého národa a český KIM IR SEN - Havel, o kterém se smělo psát jen „pěkně“, byl v oblasti ekonomie spíše směšnou figurkou a „věšákem na medaile“. Zřejmě mu je dávali, aby si tady o něm lidé v Čechách nemysleli, že je úplný pitomec.

Proto v Česku komunismus tak špatně dopadl a situace neprošla klidným vývojem, ale šla „od revoluce k revoluci“, čili „od zdi, ke zdi“. Stejně jako v bývalém SSSR.

Dodnes KSČM praktikuje „ruský model“, dovezený sem na tancích v roce 1968. Líná a omezená forma komunismu, která nevyžaduje od papalášů tam nahoře žádnou námahu ani inteligenci.

No představte si, že by Jakeš a nebo Grebeníček řídili miliardovou, všemi respektovanou Čínu s ročním růstem HDP 10%? To si asi nedovede představit nikdo... Spíše to zní jako námět na katastrofický film...

Takhle možná s pivem a párkem mezi slezinou komunistických důchodců na Džbáně, jak si navzájem fandí – za zpěvu politických písní – to by jim šlo. V tom jsou jistě dobří.Zde můžete ohodnotit stránky:
velmi dobré
- [2227]
dobré
- [329]
průměrné
- [56]
podprůměrné
- [137]
nelíbí se mi
- [57]

Celkem hlasů: 2806


kontakt:
info@disident.cz

Valid HTML 4.01 Transitional

Ověřit CSS!

design www.h-web.cz 2010