0 - 25   26 - 50   51 - 75   76 - 100  
0 - 25   26 - 50   51 - 75   76 - 100  

Rádio Svobodná Evropa málem zabilo premiéra Fischera jako teroristu

Stalo se něco opravdu tragikomického. Máme takový zoufalý nedostatek „teroristů“, že občas musí zaskočit i premiér.

Co se v areálu rádia Svobodná Evropa vlastně stalo?

Prostě panu premiérovi zařízení na lapání „teroristů“ ustřelilo předek služebního auta a toto auto – údajně Audi 8, čtrnáct dní staré - muselo být odtaženo speciální službou.

Prvním úlovkem „lapáku teroristů“ za bránou RFE bylo tedy auto pana premiéra. Za tyto „informace“ a za své „psaní své pravdy“ jsem byl vyhozen z místa údržbáře technologií v „nezničitelném“ baráku RFE.

Z čehož vyplývá, že když říkáte svojí pravdu a píšete o věcech kolem sebe, tak nemůžete dělat v RFE ani údržbáře, nebo technika zdejších technologií, OK? Tam se prostě ventiluje pouze ta „americká pravda“ za americké peníze! OK?

A žádná jiná pravda zde nemá místo.

A to, že by zde měli mít českou sekci pro současné disidenty – o tom nemůže být přece ani řeč! OK?

Že by zde mohli sepsat a zkritizovat zločiny presidentů Havla a Klause? Kdepak, to jsou jejich lidi. Nebo kritizovat „Západní kulturu“? Zbláznili jste se?

Spíš vymyslet něco nového na Čínu a nebo na Stalina, to je OK! To je to, oč tu běží. Ne náhodou mají poutač „SVOBODA“ za mnoho milionů a v nerezu umístěný za plotem na ulici.

„Svoboda“ prostě nesmí dovnitř! Svoboda skončila stejně jako já – za plotem. Také z této příhody plyne jedno ponaučení: „Netahejte do Čech ty nesmyslné americké krámy“. Když „lapák na teroristy“ pochroumá vůz pana premiéra, je to tragikomický příběh.

Horší a možná i fatální následky může mít třeba selhání zbraňových systémů zakoupených v USA, nebo třeba „radaru v Brdech“.Zde můžete ohodnotit stránky:
velmi dobré
- [2227]
dobré
- [329]
průměrné
- [56]
podprůměrné
- [137]
nelíbí se mi
- [57]

Celkem hlasů: 2806


kontakt:
info@disident.cz

Valid HTML 4.01 Transitional

Ověřit CSS!

design www.h-web.cz 2010