0 - 25   26 - 50   51 - 75   76 - 100  
0 - 25   26 - 50   51 - 75   76 - 100  

Jak udělat z malé politické strany velkou a naopak

/Cesta vzhůru fiktivní strany „Právo a spravedlnost“./

Napřed můžete tvrdit a nikdo v tomto státě vám to nemůže vyvrátit, budete-li tvrdit že: Kdyby dostali současní poslanci, president a vrcholoví politici „pilulku pravdy“, tak že bychom se dozvěděli skoro všechno o zlodějinách a šupárnách posledních dvaceti let. A buďto se dotyční politici na těchto zlodějinách a šupárnách sami podíleli a nebo o nich mlčeli a kryli je. Potom budete tvrdit, že u kormidla byli především politici ODS, ČSSD, lidovci a komunisté. Oni vytvářeli a vytvářejí potřebný chaos a oni tyto nezřídka miliardové zlodějiny kryli a přitom se neustále holedbali, jak se máme „krásně a demokraticky“. Přitom by se jejich působení dalo nazvat VIP komunismem – zednářským komunismem pouze pro zvané.

Dále bych tvrdil, že sice možná potřebujeme Ústav pro zkoumání totalitních režimů, ale ještě daleko více potřebujeme rozhodčí spolek schopných ekonomů, bez politické příslušnosti, kteří nám objasní hlavně pak TECHNOLOGII ekonomických zločinů posledních dvaceti let. OK? To je pro nás hlavní a důležité. Prostě trvat na tom, že takto si věci stojí a že si dokonce zvolili tátu většiny těch zlodějin a šupáren na Hrad, aby jim pomáhal vytvářet tolik potřebný chaos pro jejich dílo.

Čili, hned bych nechal udělat audit posledních 20-ti let hospodaření těchto vedoucích stran a tento audit bych předložil národu.

Lidé mají přece právo, aby se s nimi jednalo čestně a na rovinu. A také potřebují vědět, že se kupředu nevalí zase nová generace zlodějů a jejich pomocníků.

A hesla vhodná na prosazení této hypotetické strany „Právo a spravedlnost“ by byla: „Nespoléhejte se, že bude lépe samo... Musíte pro to něco udělat! Volte naši stranu - Právo a spravedlnost – a nedopusťte, abyste byli znovu obětí hry zednářských organizací, které již 20 let rozkrádají naprosto systematicky a účelově tento stát a vy jste jim pouze za kašpárky! A v průběhu času si získat důvěru lidí tím, že strana nebude zapouzdřená, ale že bude vyhledávat podněty lidí a reagovat na ně.

Vyškolit prostě trochu naše politiky a v průměru dosti nabubřelé a neschopné manažery se sklony k vytváření chaosu, tolik potřebnému k rozkrádání.

Jak třeba zvýšit technickou stránku výrobků? Třeba tím, že na každém průmyslovém výrobku se záručním listem by mělo být povinně i spojení na výrobce, kde by spotřebitelé mohli uvádět hodnocení toho výrobku a jeho možná vylepšení. A ekonomové? Čína ukázala lidem z „prognosťáku“, jak se mýlili a jak byli zoufale bez fantazie a inteligence ve svém tvrzení o komunismu. Ale též ukázala i kapitalistickému světu, jak se to dělá.

Takže ekonomové by se měli od Číny hodně učit. A zadarmo zkopírovat to, co jim jde nejlépe... Pomlouvat Čínu, to by už kdejakému troubovi šlo, ale něco se od nich naučit, na to je potřeba vzdělání a inteligenci...

A nakonec odměnu pro poctivého, drobného, českého, pracujícího člověka, který byl skoro vždy politikům pro smích, hlavně pak Havlovi a Klausovi, ale třeba i komunistickým „soudruhům“. Nebudeme ho krmit slovy a nedáme mu diplom, ale 10000Kč za každý měsíc, co sloužil dobrovolně – nedobrovolně „v armádě jako „záklaďák“. Oni všichni si to zaslouží, tuto službu fyzicky vykonali a museli jí nastoupit, i když se jim nechtělo. Konečně spatří světlo světa nějaká strana, která spravedlivě odmění i ty „drobné lidi“ za jejich zásluhy. To dosud žádná strana nedovedla. Nebo by mohli o to, co odsloužili, jít dřív do důchodu – stejně je nezaměstnanost a uvolnila by tak místa mladším... A že nejsou peníze? Že už se všechno pod vedením Havla a Klause rozkradlo? A jakto, že Klausovi kamarádi dostávají miliardové roční odměny? Za co? Tato částka pro „záklaďáky“ může být také realizována nějakým vylepšením důchodových dávek, předčasným důchodem a nebo jiným čestným řešením.

Nakonec byl za nich 40 let mír. A to byla záslužná práce.Zde můžete ohodnotit stránky:
velmi dobré
- [2233]
dobré
- [330]
průměrné
- [56]
podprůměrné
- [137]
nelíbí se mi
- [57]

Celkem hlasů: 2813


kontakt:
info@disident.cz

Valid HTML 4.01 Transitional

Ověřit CSS!

design www.h-web.cz 2010