0 - 25   26 - 50   51 - 75   76 - 100  
0 - 25   26 - 50   51 - 75   76 - 100  


Zakažte komunismus - ten pro VIP, co sem zavedli Havel, Klaus a poslanci ČR!

Komunisté se zmohli v minulosti sotva na socialismus s nějakými těmi komunistickými prvky. Komunismus slibovali lidem, asi jako kněží slibují věřícímu ráj.

Kdo však k nám zavedl funkční komunismus- pouze ovšem pro VIP – to byli Havel, Klaus a poslanci ČR.

Umožnili VIP osobám rozkradení a zašmelení bank a státního majetku v řádech stovek miliard korun. A jako by to nestačilo, tak nás ještě stihli zadlužit.

Jestliže chcete odhalovat zločiny komunismu - pak bude nejlepší, když poslanci odhalí zločiny toho svého komunismu pro VIP, tedy toho komunismu, který si sami stvořili, společně s našimi presidenty.

A mohou začít hned nahoře – u Havla a Klause. Ne nadarmo se říká, že ryba smrdí od hlavy a nebo že schody se mají zametat zezhora. A až odhalíme ty zlodějiny a šupárny našich presidentů, pak pochopíme, proč a jak se krade i jinde v politice. Třeba na pražském magistrátu... Nebo na ministerstvech.

Čili, jestliže poslanci chtějí zlikvidovat nějaký komunismus, tak se přimlouvám za to, aby zlikvidovali především ten odpudivý komunismus pro VIP, co spolu pomáhali vytvořit. Tím byste páni poslanci a paní poslankyně opravdu nejvíce prospěli této těžce ekonomicky i jinak zkoušené republice.Zde můžete ohodnotit stránky:
velmi dobré
- [2227]
dobré
- [329]
průměrné
- [56]
podprůměrné
- [137]
nelíbí se mi
- [57]

Celkem hlasů: 2806


kontakt:
info@disident.cz

Valid HTML 4.01 Transitional

Ověřit CSS!

design www.h-web.cz 2010